Projekty

Myšlenka je ztrátou energie bez její realizace.
Připojte se k úspěšným projektům společnosti FINFOCUS.

Vytvořme budoucnost svým dětem

Investice do budoucnosti našich dětí je často podceňovanou prioritou – a přitom jsou často právě děti to nejdůležitější, co v životě máme.

Budoucnost dětem

Cílem projektu "Budoucnost dětem" je vyvolat vyšší odpovědnost v rodičích při plánování osobních financí. Na tomto projektu spolupracujeme s řadou škol a vzdělávacích institucí, které do projektu postupně zařazujeme, aby pomáhaly šířit informace rodičům.

Děti očekávají od rodičů pro zabezpečení budoucnosti:
- prostředky na vzdělání (základní, střední a vysoká škola)
- prostředky na koníčky
- prostředky na seberealizaci
- prostředky na "start do života"

Výdaje od narození dítěte do jeho dospělosti dle analýzy nákladů na děti dosahují 3,5 milionu korun. Na tyto výdaje by se měla rodina průběžně připravovat a s využitím správných spořících programů na ně získat prostředky. Stejně tak, jako je nezbytně nutné našim dětem tato očekávání splnit, je nutné vybrat si správný spořící program tak, aby prostředky dítěte byly správně ochráněny a zároveň se efektivně zhodnocovaly ve stanoveném investičním horizontu.

Analýza nákladovosti

Focus Benefit

Partnerský program Focus BENEFIT je určen pro soukromé klienty z řad domácností, které si chtějí snižovat běžné provozní výdaje nejen na životním stylu, ale i na praktických věcech v každodenním životě. Do programu Focus BENEFIT se můžete zapojit i jako náš korporátní klient, a tím zviditelnit Vaši společnost lukrativní cílové skupině – stačí poskytnout výhodu / slevu na Vaše produkty a služby, které poskytnete našim klientům. Pro více informací kontaktujte recepce@finfocus.cz.

Focus BEnefit - utrácejte chytře!

Aktuální seznam partnerů

Focus sport

Podporujeme sportovní kluby - snížíme vám náklady!

Poradenská společnost FINFOCUS, s.r.o. představuje projekt Focus SPORT na podporu sportovních klubů v ČR.

Přinášíme kvalitní snížení finančních nákladů, založené na dlouhodobé spolupráci pro všechny členy oddílu nebo klubu, a pro jejich kluby navíc tolik potřebné finance pro další rozvoj a výchovu nových talentů.

Společnost FINFOCUS, s.r.o. citlivě vnímá individuální potřeby svých klientů a snaží se vždy najít kvalitní řešení. Cílem tohoto projektu je přispět na tolik potřebný rozvoj sportu v České republice. A to i tam, kde je peněz nejvíce potřeba, ale kam většina tradičních sportovních sponzorů nemá zájem investovat.

„Kluby mají jedinečnou šanci získat prostředky na financování svého chodu. Projekt FocusSPORT je důležitým krokem pro nové nastartování výchovy talentů v ČR, protože i těm nejmenším klubům může přinést významné prostředky k jejich rozvoji."

Předejte společnosti FINFOCUS, s.r.o. své finanční produkty do správy a ušetřete prostřednictvím unikátní optimalizace osobních financí. Získáte tak nadstandardní finanční služby, které cílí na úsporu. Navíc ze servisovaných produktů získává váš klub pravidelně finanční prostředky na svůj další rozvoj. Podporujte svůj klub, ne svou finanční instituci!

Dům financí

Informace pro vaši peněženku.

Dům financí

Již od roku 2006 přinášíme nejširší veřejnosti rychlé a kvalitní informace ze světa investic, bydlení, pojištění, daní, práva a podnikání. Pro náš finanční portál DůmFinancí.cz pracuje specializovaný tým ekonomů a analytiků, který neustále vyhledává ty nejzajímavější informace ze světa osobních financí.

  • Máte pro nás zajímavý tip na článek nebo kauzu, která by našim čtenářům neměla uniknout? Kontaktujte nás zde.
  • Chcete nabídnout široké veřejnosti váš výrobek či službu? Nebo chcete jinak představit vaši společnost? Vyžádejte si inzertní nabídku zde.

Navštívit Dům financí