Prémiové poradenství

Prémiová správa majetku. Soustřeďme se na hledání nejzajímavějších investičních příležitostí a řízení rizik.

Prémiové poradenství

Hledáčkem našich analytiků historicky prošlo obrovské množství investičních příležitostí. Do klientských portfolií jsme ale mohli odpovědně zařadit jen zlomek toho, co se na trhu nabízí. Zvolili jsme to nejlepší.

Vaše finanční přebytky si zaslouží nadstandardní prémiovou péči zkušených profesionálů. Obvyklým tržním standardem často bývá pouhé zprostředkování nákupu investičních nástrojů. Jsme přesvědčeni, že si naši klienti zaslouží podstatně víc. Firemním standardem FinFOCUS je proto skutečné investiční poradenství se vším všudy.

Velmi dobře rozumíme technickým detailům světa investic. Ale nikdy si nenecháme uniknout celkový obrázek portfolia a konkrétních reálných potřeb našich klientů.

Současná situace extrémně nízkých úrokových sazeb je výzvou pro každého investičního profesionála, který chce svým klientům dodat zajímavé výnosy. Ale také velkou výhodou, pokud najdete zajímavou investiční příležitost, která se dokáže levným úvěrem sama financovat.

Základní potřebou našich klientů je přirozeně dosahování nadprůměrných výnosů ze svého majetku. Když ale mluvíme o výnosech, je nutno vždy diskutovat také rizika, se kterými je každá investice vždy spojena. Dokonce i rozhodnutí neinvestovat má svá významná rizika. Toho jsou si ale naši klienti obvykle vědomi. Proto naše služby vyhledávají.

Základními tématy našich diskusí s klienty jsou proto představy o výnosech, možných rizicích, investičních cílech, zkušenostech s různými typy investic a doporučení.

Každý profesionál ví, že schopnost srozumitelně a správně vysvětlit neprofesionálovi principy i detaily jakéhokoliv businessu vyžaduje v první řadě hluboké znalosti. Přesvědčte se, že my tyto znalosti máme. A využijte je ve váš prospěch.

Výhody prémiového poradenství

Poskytujeme klientům investiční poradenství. Umíme pro naše klienty realizovat výnosy, které jsou jinak dostupné pouze velkým privátním a institucionálním investorům. Náš průměrný prémiový klient má u nás ve správě průměrně 2000.000 Kč. Staráme se ale efektivně a se vší profesionalitou i o volné tisíce a desetitisíce.

V našem produktovém portfoliu najdete širokou škálu investičních příležitostí. Od bankovních vkladů a superkonzervativních investic orientovaných na státní dluhopisy až po agresivní investice vhodné pro velmi dynamické investory.

Naše pozice na trhu nám umožňuje vyjednávat pro naše klienty nadstandardní podmínky.

S péčí o majetek klientů máme dlouhodobé zkušenosti a podléháme přísnému dozoru České národní banky. Ke klientům přistupujeme vždy s odbornou péčí. A neděláme to rozhodně jen z povinnosti.

Prémiové poradenství nás baví.

Informujte se, jak můžete získat víc.

Chci prémiové poradenství