Firemní poradenství

Podpoříme růst Vaší společnosti inteligentním využitím cizích zdrojů a úsporou na provozních nákladech.

Firemní poradenství

Finančním servisem pro firemní klienty nerozumíme jen kompletní servis v oblasti úvěrů, investic a pojištění. Jádrem firemního poradenství FINFOCUS je skutečné partnerství. Zajišťujeme financování businessu našich klientů, podporujeme jejich růst a hledáme prostor pro snižování nákladů při udržení vysoké motivace všech zaměstnanců. Realizujeme úspory v řádech statisíců i miliónů korun.

Zvyšujeme efektivitu vašeho podnikání. Dodáváme firemním klientům externí finance. Jejich využití zvyšuje efektivitu a výnos vašeho vlastního kapitálu. Proto pro naše klienty neustále hledáme další finanční zdroje, kterými lze krýt provozní i kapitálové výdaje.

Zvyšujeme firmám zisk. Firemní náklady se skládají ze širokého spektra výdajů. Mnohé z nich dokážeme efektivně snížit díky našemu know-how a exkluzivním podmínkám u našich partnerů. Specializujeme se zejména na mzdové náklady a na náklady na finanční služby.

Podporujeme podnikání našich klientů. Firemní klienty účinně zapojujeme do speciálních partnerských propagačních programů, kterými se můžete jednoduše a bezplatně zviditelnit. Umíme vaše produkty dostat ke všem našim klientům. A nejen k nim.

Klíčem k úspěchu jsou lidé. Pro naše firemní klienty proto připravujeme atraktivní programy zaměstnaneckých benefitů. Pracujeme tak, abychom firmám ušetřili, abychom maximálně využili možnosti daňového systému a abychom zároveň přispěli k vyšší motivaci a loajalitě zaměstnanců. Zaměstnance učíme, jak získané benefity nejlépe využít.

Daňová optimalizace. V daňových úsporách umíme jít „na doraz“. Vždy ale postupujeme přísně legálně, abychom naše klienty nevystavovali zbytečnému riziku.

Odbornost na prvním místě. Zaručujeme odbornost našich služeb. Dobře víme, že manažeři a vlastníci firem patří k těm nejnáročnějším klientům vůbec.

Výhody firemního poradenství

Nejde nám jen o milionové úvěry, financování nákupů firemních nemovitostí, o dobře pojištěnou flotilu automobilů, o správně nastavené pojištění odpovědnosti, majetku a podobně. Nechceme pouze technicky řešit úspory, dodatečné výnosy, efektivitu, zisky, daňovou optimalizaci a loajalitu zaměstnanců. Chceme naši spolupráci postavit zejména na partnerství. Proto vytváříme kolem naší společnosti komunitu firemních klientů a osobností. Systematicky vytváříme prostor, aby si naši klienti z různých oborů mohli být vzájemně prospěšní. Věřte, že takových klientů máme opravdu mnoho.

Informujte se, jak můžete získat víc.

Staňte se naším firemním klientem!

Chci firemní poradenství