Exkluzivní poradenství

Správa osobních financí. Být v dobré finanční kondici může být každý. Pomůžeme Vám ušetřit a vydělat víc.

Exkluzivní poradenství

Profesionální finanční poradenství. Radíme vždy odpovědně a vždy ve váš prospěch. Dopřejte svým financím individuální péči, expertní přístup a řád.

Mluvit o exkluzivním poradenství a skutečně ho umět nabídnout jsou dvě rozdílné věci. Zejména v oblasti finančního poradenství a plánování…

Pro naše klienty úspěšně vyhledáváme ty nejzajímavější finanční i nefinanční produkty. Pracujeme systematicky. Sledujeme finanční trhy, vyhodnocujeme situaci klientů, plánujeme a realizujeme finanční řešení.

Naše znalosti umíme proměnit ve vaše peníze. Například v oblasti hypoték dokážeme pro klienty vyjednat v průměru o 1,5 % nižší úrokovou sazbu. A podobně se naše služby klientům vyplácí i v dalších oblastech.

Budujeme s klienty dlouhodobé vztahy a dodáváme odpovídající finanční řešení pro každou životní situaci.

Správně nastavené finance jsou pro život našich klientů oporou a zdrojem životní jistoty. Naše řešení jsou dostupná, srozumitelná.

Přinášíme klientům finanční úspory i dodatečné výnosy. A také důležitou jistotu, že jste pro vaši finanční kondici udělali opravdu maximum.

Naše postupy mají léty prověřenou logiku. Kombinujeme expertní znalosti finančního trhu s potřebami a zájmy našich klientů.

Výhody exkluzivního poradenství

Od konkurence se významně odlišujeme kvalitou služeb a množstvím dalších výhod, které klientům nabízíme. Poradenství je o lidech. Naši poradci proto povinně prochází profesním vzdělávacím systémem a náročným licenčním řízením. Spolehněte se na nás. V rámci exkluzivního poradenství se budeme s nejvyšší péčí věnovat minimálně těmto oblastem vašeho osobního finančního života:

  • Zajištění současné životní rovně
  • Zajištění majetku a odpovědnosti
  • Zajištění budoucích příjmů
  • Financování bydlení a majetku
  • Investování a finanční nezávislost

Součástí našeho Exkluzivního poradenství jsou i další benefity. Máte děti? Jistě oceníte projekt Budoucnost dětem. Chcete ušetřit na nákupech? Pak využijete program Focus BENEFIT. Fandíte sportu? Určitě vás zaujme projekt Focus SPORT.

Informujte se, jak můžete získat víc.

Chci exkluzivní poradenství