Napsali o nás

Emil Brož (FINFOCUS) v debatě ekonomů s Oldřichem Dědkem a Lukášem Kovandou

Exkluzivně vám zprostředkováváme rozhovor Emila Brože s Oldřichem Dědkem, členem bankovní rady ČNB a Lukášem Kovandou, hlavním ekonomem Czech Funds. V jakých ekonomických tématech se shodnou a na jaká témata mají rozdílné názory. Videorozhovor naleznete na tomto odkazu: https://dumfinanci.cz/clanky/5759-videorozhovor-debata-ekonomu-strach-z-krize-urokove-sazby-hypoteky-mzdy-devizove-intervence-euro-kryptomeny/

Pro. 12, 2018

Stáhnout

FINFOCUS na titulce Profi PORADENSTVÍ & FINANCE!

Emil Brož buduje svou společnost s jednoznačným důrazem na kvalitu již přes pět let. V novém sídle a s novým kariérním systémem vstoupil FINFOCUS do dalšího období. Kam směruje a jakými zkušenostmi prošel? Více čtěte v rozhovoru s Emilem Brožem, majitelem společnosti FINFOCUS.

Zář. 1, 2016

Stáhnout

Rozhovor pro poradci-sobe.cz

Emil Brož: Zajímaví klienti jsou dnes podstatně zkušenější. Začínal v roce 2007 – tak jako většina ostatních – ve velké MLM poradenské firmě. Ale na rozdíl od většiny uspěl. Od roku 2008 buduje a řídí tým, od roku 2010 už i vlastní firmu. Jak si ve vlastní firmě nastavil kariérní systém a jak to dopadlo? A proč nedávno zavedený kariérní řád změnil? Se svým příběhem a pohledem na podnikání ve financích se svěřuje Emil Brož, majitel společnosti FINFOCUS! Celý článek si přečtete na webu poradci-sobe.cz zde: http://poradci-sobe.cz/poradenske-firmy/emil-broz-zajimavi-klienti-jsou-dnes-podstatne-zkusenejsi

Čec. 29, 2016

Stáhnout

PROFI PF: Snídaně tentokrát trochu „ostřejší“

Výkonný ředitel společnosti FINFOCUS vystoupil 19.5.2016 na Profi Breakfastu pořádaném časopisem Profi poradenství & finance. Tématem bylo, jaký servis (služby, zázemí) chtejí poradci od svých firem. Společnost FINFOCUS se dívá na zázemí a služby pro poradce FINFOCUS z pohledu klientů. Emil Brož na konferenci řekl: Trh se rozděluje v současnosti na velké MLM společnosti a Broker pooly, a ani jeden obchodní model není zaměřen ve prospěch klientů. U MLM je velký prodejní tlak. U Broker poolů je problémem neaktivita a laxnost poradců, kteří jsou neřízení. Budoucností kvalitního finančního poradenství jsou profesionálně řízené menší poradenské společnosti se segmentací klientů a kariérou pro poradce úzce propojenou se vzděláváním.

Čer. 1, 2016

Stáhnout

Deník Právo - případová studie FINFOCUS

Případová studie FINFOCUS k tématu tvoření finančních rezerv na důchod. V deníku Právo vyšla pouze část článku. Celý článek si můžete přečíst zde: http://dumfinanci.cz/clanky/5052-jste-dobre-financne-zajisteni/

Srp. 19, 2015

Stáhnout

2FP: Poprvé šéfem - Emil Brož

Založení finančně poradenské společnosti není složité, těžší je uspět na trhu. Nejkomplikovanější překážkou je práce s lidmi, jejich výběr a udržení si nejtalentovanějších spolupracovníků. Pro vzkvétající firmu je těch nej nepřeberně. A protože víme, že nejlepší jsou dobré příklady z praxe, zeptali jsme se přímo v terénu Emila Brože, kterému jsme položili několik otázek související s vedením spolupracovníků.

Kvě. 1, 2015

Stáhnout

Časopis finanční poradce o našem finančním serveru DůmFinancí.cz

Časopis finanční poradce oslovil Emila Brože, který je majitelem poradenské společnosti FINFOCUS, pod kterou patří zmíněný server DůmFinancí.

Čer. 1, 2013

Stáhnout

Mystery shopping na životní pojištění

V časopisu finanční poradce jsme úspěšně prošli testem, když jsme zpracovávali náhodný dotaz na rozdíl mezi rizikovým a investičním životním pojištěním.

Kvě. 1, 2013

Stáhnout

Mystery shopping na povinné ručení

V časopisu finanční poradce jsme úspěšně prošli testem, když jsme zpracovávali náhodnou poptávku na povinné ručení.

Bře. 1, 2013

Stáhnout